Niedziela, 1 Marca 2015   Mapa   E-mail
 
Start › Aktualności51. Bieg Westerplatte. Trwają zapisy!
 BIP

ilustracja

 Warto zobaczyć:


Aktualności:
51. Bieg Westerplatte. Trwają zapisy!
2013-08-08

14 września 2013 roku Miasto Gdańsk już po raz 51. będzie gościć biegaczy z kraju i zagranicy na prestiżowej imprezie biegowej. Bieg Westerplatte jest najstarszą imprezą biegową w Polsce, na stałe wpisaną w kalendarz ważnych wydarzeń sportowych. Co roku wśród uczestników nie brakuje zawodników z Kenii, Białorusi, Niemiec i całej Polski. Zapraszają Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Radio Gdańsk.

W tym roku organizatorzy przewidują 3900 miejsc startowych. Zgłoszenia można dokonać na stronie www.westerplatte.sts-timing.pl. Po wypełnieniu elektronicznego formularza zgłoszeniowego należy dokonać opłaty startowej w wysokości 20 PLN.

Trasa 10-kilometrowego biegu w najbliższej, 51. edycji ulegnie modyfikacji w stosunku do lat ubiegłych. Start nastąpi na Westerplatte, w miejscu, gdzie rozpoczęła się II Wojna Światowa, zaś meta zostanie zlokalizowana na Targu Węglowym. Start w wyścigu będzie symboliczną formą oddania czci poległym obrońcom Westerplatte. Zmagania biegaczy śledzić można zarówno bezpośrednio podczas biegu oraz na antenie Radia Gdańsk, które prowadzi relację na żywo.

Więcej informacji o BIegu Westerplatte można znaleźć » TUTAJ

 
newsletter:
» Wypisz              » Zapisz
 Najbliższe imprezy

ilustracja

ilustracja
triathlongdansk.eu

ilustracja
pzugdanskmaraton.pl

ilustracja
Aktywuj się!

 Nasze projekty

ilustracja

ilustracja

ilustracja

ilustracja

Instytucje współpracujące:

ilustracja ilustracjailustracja


ilustracja
ilustracja

ilustracja
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013